⇐ رستوران مکزیکی قدیمی سَن دیِگو با پارکینگ و پاسیو

سَن دیِگو، کالیفرنیا (بخش سَن دیِگو)

* قیمت آخر [قیمت مورد مطالبه ی فروشنده]:  ۳۶۵۰۰۰  دلار

* درآمد ناخالص:  ۱۳۱۷۲۵ دلار

* گردش مالی:    ۱۰۳۶۵۰ دلار

N/A : EBITDA

  دلار  ۵۰۰۰۰  : FF&E *

* صورت اموال:  ۹۰۰۰  دلار*

* مستغلات : N/A

* سال تاسیس:  ۱۹۹۹

* تعداد کارکنان: ۳۵ نفر

* توصیف تجاری:

این رستوران مکزیکی قدیمی سَن دیِگو که برای فروش است، سالهاست به طرفداران وفادارش خدمات رسانی کرده است و دارای مجوز کامل پاسیوی بیرونی و پارکینگ اختصاصی نهایتا با ظرفیت ۳۵ ماشین است. این محل با سبک سنتی در ۴۵ سال اخیر فقط دو مالک داشته است. این رستوران در مکانی مرکزی واقع شده است که چند دقیقه تا مرکز شهر،Sea World، فرودگاه و Old Town سَن دیِگو فاصله دارد و از قرار گرفتن در ترافیک ایجاد شده توسط مغازه های مجاور و رستوران های دیگر سود می برد. طراحی منحصر به فرد این رستوران، پاسیوی زیبای آن را به نمایش می گذارد و شامل یک محوطه ی جداگانه برای مهمانی خصوصی است که به طور قابل توجهی کم استفاده شده و مشروب فروشی و آشپزخانه ی مخصوص خودش را دارد.

 ⇐ نمایندگی خوشنام و پرسود پرسنل یابی برای مراقبت بهداشتی در سن دیگو

سن دیگو، کالیفرنیا (بخش سن دیگو)

* قیمت آخر [قیمت مورد مطالبه ی فروشنده]:  ۳۶۵۰۰۰  دلار

* درآمد ناخالص:  ۲۳۵۴۴۱۲ دلار

* گردش مالی:  ۳۰۸۳۳۰ دلار

N/A : EBITDA

  دلار  ۱۰۰۰۰  : FF&E *

* صورت اموال: N/A

* مستغلات : N/A

* سال تاسیس:  ۱۹۹۹

* تعداد کارکنان: ۱۲۵نفر

* توصیف تجاری:

نمایندگی خوشنام پرسنل یابی برای مراقبت بهداشتی در سن دیگو به ارباب رجوع های بخش سن دیگو و Orange به مدت ۱۵ سال خدمات رسانی کرده است. این شرکت مجاز، مطمئن و ضمانت شده در به کارگیری کارورزان مخصوص مراقبت بهداشتی از بیرون برای بیمارستان ها، آژانس های مراقبت بهداشتی و خانواده های خصوصی با پیشنهاد دادن پرستاران دارای شماره ی ثبت (RN’s)، پرستاران حرفه ای مجاز (LVN’s)، کمک پرستاران مجاز (CNA’s)، مددکاران سلامت مجاز خانگی (CHHA’s)، پرستاران بیمار، پرستاران بچه و بسیاری از متخصصین دیگر تخصص دارد. درآمدها و پرداخت ها مستقیما از مشتریانی به وجود می آید که معاملات مستقیم با مراقبت های بهداشتی را حذف می کنند و به موجب آن معاملات و وصول ها را تسهیل می کنند. این شرکت تقریبا ۱۲۰ مستخدم دارد که با بررسی های سابقه و تست های فیزیکی جدا و شناسایی شده اند.

 ⇐ رستوران و تهیه غذای ارگانیک منحصر بفرد-San Fernando Valley West

لوس آنجلس، کالیفرنیا (بخش لوس آنجلس)

* قیمت آخر [قیمت مورد مطالبه ی فروشنده]:  ۱۵۹۰۰۰  دلار

* درآمد ناخالص:  ۷۷۳۶۹۷ دلار

* گردش مالی:  ۱۰۳۶۵۰ دلار

N/A : EBITDA

  دلار  ۳۰۰۰۰  : FF&E *

* صورت اموال:  ۹۰۰۰  دلار*

* مستغلات : N/A

* سال تاسیس:  ۲۰۱۲

* تعداد کارکنان:  ۱۵ نفر

* توصیف تجاری:

این رستوران و کافه ی منحصر بفرد در دره ی سَن فرناندو (west) واقع شده است و دارای یک آشپزخانه ی تهیه غذای اولیه در خارج از محوطه (بدون دودکش) است. این رستوران به خاطر استفاده ی خود از مواد اولیه ی اَرگانیک با منشا محلی و اقدامات پایدار برای کاهش زباله افتخار می کند و به ایجاد یک گروه از مشتریان وفادار ادامه می دهد. این رستوران به افراد گیاهخوار انتخاب های گیاهی و بدون گلوتن همچنین غذاهایی غیر گیاهی پیشنهاد می کند. این کسب و کار تهیه غذا برای پیشرفت به کار خود ادامه می دهد و جایگاه ممتاز خود را در بسیاری از فستیوال های غذایی ناحیه ای به عنوان یکی از فروشندگان اندک غذاهای گیاهی به نمایش درآمده تضمین می کند.