برنامه ویزای E2

ویزای سرمایه گذاران / کسب و کار

E2 اولین ویزای سرمایه گذاری است و در حال حاضر هیچ سهمیه یا سرمایهٔ سالانه ای وجود ندارد، بنابراین ویزای E2 در تعداد موجود نامحدود می‌باشد.

ویزای E2 اساسا اجازه می‌دهد در واقع بدون «مهاجرت» وارد ایالات متحده شوید.

ویزای E2 معمولاً برای دو یا پنج سال صادر می‌شود.

ویزای E2 را می‌توان به طور نامحدود تا زمانی که سرمایه گذار در حال اجرای کسب و کار است و «بیش از درآمد کافی» برای حمایت از خانواده درآمد دارد، تمدید کرد.

ویزای E2 همچنین همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال سرمایه گذار را پوشش می‌دهد.

 

♦ چه کسانی معمولاً از ویزای سرمایه گذاری (E2) استفاده می‌کنند؟

          • کسانی که می‌خواهند امتیاز فعالیت تجاری یا کسب و کار کوچکی را در ایالات متحده بخرند.

          • کسانی که می‌خواهند در آمریکا بازنشست شوند.

          • سرمایه گذاران مستغلات

banner2

♦ ویزای (E2) – سرمایه گذاران طرف معاهده

مالک یا توسعه دهنده سرمایه گذاری‌های جدید از کشور طرف معاهده که مالکیت ۵۰٪ یا بیشتر سرمایه گذاری قابل توجه برای «ایجاد اشتغال» در ایالات متحده را داشته باشد.

ویزای سرمایه گذاران طرف معاهده به شهروندان برخی از کشورها (فهرست زیر) اجازه اقامت در ایالات متحده آمریکا از طریق سرمایه گذاری در ایالات متحده آمریکا را می‌دهد. سرمایه گذار باید به ایالات متحده بیاید تا سرمایه گذاری را مدیریت و بر آن نظارت کند.

می‌توانید تقریباً در هر چیزی سرمایه گذاری کنید یا تقریباً در هر چیزی تجارت کنید.  در حالی که برخی سرمایه گذاری‌های کمتر از ۱۰۰،۰۰۰ دلار تصویب می‌شوند، به خوبی می‌توان گفت که سرمایه گذاری و اندوختهٔ سرمایه ای باید در کل حداقل ۱۰۰٫۰۰۰ – ۲۰۰٫۰۰۰ دلار باشد و متقاضی باید برای اثبات / نشان دادن اینکه این کار حداقل ۳-۴ نفر را به کار می‌گیرد، آماده باشد.

ویزای (E2) تا زمانی که دارنده سرمایه گذاری را حفظ می‌کند، معتبر است.

سرمایه گذاران باید وجوه خود را در اختیار بانک یا بنگاه بگذارند که پس از تایید ویزا دستور آزاد کردن وجوه برای فروشنده ملک یا کسب و کار به آن‌ها داده می‌شود.

سرمایه گذارانی که در حال توسعه کسب و کار خود هستند باید به عنوان بازدید کننده کسب و کار به ایالات متحده بیایند تا کسب و کار خود را قبل از تقاضا برای ویزا سرمایه گذار طرف معاهده آغاز کنند.

ویزای (E2) به عنوان ویزای غیر مهاجرتی در نظر گرفته می‌شود. با این حال، هنگامی که سرمایه گذار قادر است برای ورود به ایالات متحده در این گروه واجد شرایط شود، آنها می‌توانند به دنبال فرصت‌های دیگر باشند و برای کارت‌های سبز و در نهایت شهروندی تقاضا دهند.

کشورهایی که معاهدات دریانوردی و بازرگانی با ایالات متحده را نظر به اهداف ویزای E2 حفظ می‌کنند.


multi-nationalآرژانتین، ارمنستان، استرالیا، اتریش، بنگلادش، بلژیک، بلغارستان، کامرون، کانادا، کلمبیا، کاستاریکا، جمهوری چک، جمهوری دموکراتیک کنگو، اکوادور، مصر، اتیوپی، فنلاند، فرانسه، گرجستان، آلمان، گرانادا، هندوراس، ایرلند، ایتالیا، جامائیکا، ژاپن، قزاقستان، کره، قرقیزستان، لیبریا، لوکزامبورگ، مکزیک، مولداوی، مغولستان، مراکش، هلند، نروژ، عمان، پاکستان، پاناما، پاراگوئه، فیلیپین، لهستان، جمهوری کنگو، رومانی، سنگال، جمهوری اسلواکی، اسپانیا، سریلانکا، سورینام، سوئد، سوئیس، تایلند، توگو، ترینیداد و توباگو، تونس، ترکیه، اوکراین، انگلستان، و یوگسلاوی.

دارندگان ویزای E2 ممکن است تنها برای خود یا شرکت ویزای (E) کار کنند.

ویزای E2 ممکن است تا زمانی که شرکت ویزای (E) دایر است، تمدید شود.

ویزای E2 به طور کلی به صورت پنج ساله صادر و تمدید می‌شود.

فرزندان وابسته هنگامی که به سن ۲۱ سالگی می‌رسند، وضعیت ویزای ای (E) خود را از دست می‌دهند. در آن زمان آن‌ها باید وضعیت دیگری پیدا کنند.

دارندگان ویزای (E2) و وابستگان ممکن است در ایالات متحده تحصیل کنند.

دارندگان ویزای (E2)  لازم نیست مدت زمان خاصی در ایالات متحده زندگی کنند و ممکن است امور خود را سازمان دهی کنند به طوری که تابع مالیات جهانی نیستند.

 

♦ خدمات مرتبط با ویزای E2 قبل و بعد از اخذ آن

 خدمات مرتبط با ثبت شرکت 

۱-۱)  آماده سازی و بایگانی مدارک برای ایجاد شرکت / شرکت با مسئولیت محدود (هزینه تشکیل پرونده)

۱-۲)  هزینه ورود این شرکت به دفتر ثبت توسط دفتر وزیر امور خارجه – (هزینه تشکیل پرونده وزیر امور خارجه برای اساسنامه)، از جمله ثبت حداقل منابع سهم این شرکت بالغ بر ۷۵٫۰۰۰٫۰۰ دلار. لطفاً قبل از ثبت به ما اطلاع دهید که آیا مایل به ثبت سهام با مبلغ بیشتری هستید یا خیر.

۱-۳)  هزینهٔ تشکیل پرونده وزیر امور خارجه برای فرم لیست اولیهٔ مقامات مسئول

۱-۴)  دفتر ثبت سوابق شرکت‌ها، که حاوی تمام اسناد ثبت شرکت‌ها، گواهی مالکیت سهم شرکت شما و تمام فرم های لازم برای حفظ دفتر داری اجباری شرکت‌ها می‌باشد.

۱-۵)  هزینه مأمور اقامت و آدرس برای ۱ سال.

۱-۶)  کل هزینه ثبت شرکت با سهم ۷۵،۰۰۰٫۰۰  دلار ایالات متحده، مهر و کپی اضافی از گواهی ثبت برای باز کردن حساب بانکی.

۱-۷)  ثبت نزد خدمات درآمد داخلی ایالات متحده (IRS). دریافت کد مالیاتی (EIN) برای باز کردن حساب در بانکی آمریکایی لازم است.

۱-۸)  افتتاح حساب تسویه در بانک (قیمت شامل سپرده ۱۰۰  دلاری می‌شود، که می‌توانید از لحظه باز کردن حساب بانکی از آن استفاده کنید).

۱-۹)  باز کردن حساب شخصی در بانک (قیمت شامل سپرده ۱۰۰ دلاری می‌شود، که می‌توانید از لحظه باز کردن حساب بانکی از آن استفاده کنید).

۱-۱۰) افتتاح حساب سرمایه گذاری در شرکت سرمایه گذاری مهم در ایالات متحده است. ۷۹۹ دلار برای افتتاح حساب و ۵۰٫۰۰۰ دلار به عنوان سپرده. می‌توانید از این حساب به عنوان حساب بانکی تسویه به طور منظم استفاده کنید. بانکداری تلفنی امکان پذیر است.

۱-۱۱)  تهیه رونوشت مصدق ثبت اسناد نزد وزیر امور خارجه (رونوشت مصدق ) با آپوستیل (مهر مخصوص) وزیر امور خارجه.

۱-۱۲)  تهیه نسخه محضری اسناد ثبت (رونوشت مصدق) با آپوستیل (مهر مخصوص).

۱-۱۳)  تهیه کپی از اسناد و مدارک ثبت گواهی شده توسط وزیر امور خارجه (رونوشت مصدق).

 

♦ خدمات سازمانی اضافی

۲-۱)  باز کردن دفتر فیزیکی برای شرکت شما، انتخاب ملک در مرکز تجرای معتبر و خرید یا اجاره مبلمان و تجهیزات اداری. انتخاب پرسنل (قیمت به منطقه و محل دفتر بستگی دارد).

۲-۲)  ثبت سالانه تمام حساب‌های لازم برای بخش خدمات درآمد داخلی و مقامات مالیاتی دولت در ایالتی که شرکت شما در آن ثبت شده است. (قیمت به تعداد معاملات این شرکت و زمان لازم برای آماده سازی تمام اسناد و مدارک بستگی دارد).

 

♦ خدمات خاص

۳-۱) مدیریت کسب و کار و مدیریت شرکت

۳-۲) ایجاد و توسعه سیستم های فروش

۳-۳) تهیه برنامه کسب و کار در مورد توسعه کسب و کار در ایالات متحده

۳-۴) تهیه استراتژی بازاریابی در مورد توسعه کسب و کار در ایالات متحده

۳-۵) مهاجرت کاری. پشتیبانی برای گرفتن ویزا

۳-۶) تهیه و انجام کمپین های تبلیغاتی

۳-۷) خدمات حسابداری و حسابرسی

۳-۸) خدمات حقوقی (مهاجرت، کپی رایت، مالیات‌ها و غیره)

۳-۹) خدمات انتخاب پرسنل.

۴-۰) تهیه و مشارکت در نمایشگاه‌ها و سمینار ها

۴-۱) خرید کالاها و خدمات. انبارداری. حمل و نقل کالاها.

۴-۲) خرید شرکت‌های دایر از قبل موجود. ارزیابی آن‌ها.

۴-۳) ایجاد و توسعه وب سایت شرکت و ارتقا آن در اینترنت

۴-۵) کمک در اجاره و خرید (ساخت و ساز) مسکن

 فرم مشاوره رایگان     سوالات رایج ویزای E2