faq  آیا من واجد شرایط برای اخذ گرین کارت از طریق EB-5  هستم ؟  

سرمایه گذاران باید شرایط خاصی را داشته باشند:
≡ در شرایط خوب سلامت (بدون بیماری اختلال ذهنی )
≡ نداشتن هیچگونه سابقه جرم قبلی از هر نوعی .
≡ داشتن مدارک لازم در مورد سابقه مالی کافی از۵ سال گذشته.
≡ سابقه عدم رد صلاحیت در گذشته.
≡ ارائه مدارک مورد نیاز جهت اثبات منبع سرمایه ۵۰۰,۰۰۰$ .

پول برای Biz شما سرمایه گذاری به روش معمول (سابق)

سرمایه گذاری با خرید یک بیزنس موجود یا راه اندازی یک بیزنس جدید از طریق ایجاد اشتغال تا میزان ۱۰ نفر.

faq Eb-5 چیست ؟

Eb5 درواقع اسم یک برنامه دولتی که از طریق آن سرمایه گذار واجد شرایط میتوانند گرین کارت دریافت کنند از طریق سرمایه گذاری دریک Biz آمریکایی و با ایجاد کردن و استخدام تعداد مشخصی شغل در آمریکا از طریق این سرمایه گذاری می باشد.

faq چطور من میتوانم پروژه واجد شرایط  را تایید کنم ؟

عملا ما نیاز داریم تابه دولت آمریکا واجد شرایط بودن سرمایه را تحت این برنامه اثبات کنیم.

faq چه هزینه هایی درگیر این فرایند خواهد شد ؟

شما باید هزینه های مربوط به بررسی مدارک و واجد شرایط بودن را پرداخت نمایید که در مذاکره ای که خواهیم داشت کلیه هزینه های بحث خواهد شد.

faq آیا من باید هزینه های مربوط به بررسی واجد شرایط بودن را حتی اگر کسب و کار واجد شرایط برای برنامه EB5  نیست را پرداخت نمایم؟

خیر ، شما فقط در زمانی شارژ خواهید شد برای بررسی واجد شرایط بودن که کسب وکار شما تایید شود.

faq اگر کسب و کار واجد شرایط باشد ، چقدر طول خواهد کشید که من بتوانم کل سرمایه را برای پروژه واریز نمایم ؟

به طور کلی، به محض تایید دولت کسب و کار شما و فرم سرمایه گذاری که چندین ماه خواهد بود ، با توجه به تجربه ما، این مرحله زمانی بین ۵-۱۰ ماه طول خواهد کشید و تمام سرمایه به کسب و کار شما تخصیص پیدا میکند.

faq چه تعداد نیروی انسانی شرکت من باید استخدام کند که بتواند برای برنامه واجد شرایط گردد؟

به طور کلی، برای هر ۵۰۰,۰۰۰$  سرمایه گذاری ، کسب و کار شما باید ۱۰ شغل مستقیم یا غیر مستقیم ایجاد نماید.

faq موارد دیگری نیز وجود دارد که ممکن است در این سرمایه گذاری دیده نشده باشد ؟

قطعا، شرکت ما به عنوان مرکز تایید شده منطقه ای میتواند متعهد شود به عنوان مدیر بررسی طرح . به شکلی که شرکت ما یک سهامدار اقلیت خواهد شد. (معمولا حدود ۵% ) و شرکت به شما به صورت فصلی و سالی گزارشی را در طول ۵ سال ارائه خواهد شد.

faq چطور من میتوانم برای خودم و خانواده ام گرین کارد از طریق سرمایه گذاری دریافت کنم؟

شما میتوانید برای خودتان و همسر ، و بچه های زیر ۲۱ سال گرین کارت دریافت نمایید.

به محض سرمایه گذاری ۰۰۰, ۵۰۰$ در یک بیزینس در آمریکا در صورتی که کلیه الزامات و شروط برنامه EB 5  را داشته باشید میتوانید گرین کارت دریافت نمایید.

مدارک مورد نیاز برای واجد شرایط شدن برای برنامه EB5 بسیار سختگیرانه است ولی دفتر ما در تمامی مراحل کار تا مرحله اخذ گرین کارت شما را همراهی خواهی نمود.

نکته مهم : لطفا در نظر داشته باشید که بعد از مدت زمان ۵ سال که شما گرین کارت را دریافت نمودید ، شما میتوانید یک شهروند امریکایی شوید. (Citizen)

faq آیا باید من در بیزنس که سرمایه گذاری میکنم حضور داشته باشم و خودم هم کار کنم ؟

خیر، الزام خاصی وجود ندارد برای مدیریت و یا هر گونه مداخله فعالانه در بیزنس ، شما به عنوان یک شریک تجاری محدود خواهی بود.

faq چه میزان طول خواهد کشید که من بتوانم گرین کارت دریافت نمایم ؟

به طور کلی، فرایند از ابتدا تا مرحله اخذ گرین کارت حدود ۱۴ ماه تا ۱۸ ماه طول خواهد کشید.و مجموع تیم ما به خاطر سابقه بسیار خوب در تعداد تقاضاها و تایید  USCIS درنهایت امکان تاییدیه فرمها را در زودترین زمان ممکن خواهد داشت .

faq میتوانم من میزان سرمایه گذاری را با فرد دیگری تقسیم کنم ؟

خیر ، کل میزان سرمایه گذاری به مبلغ ۰۰۰, ۵۰۰$ باید متعلق به خودتان باشد برای اخذ گرین کارت.

faq چه تعداد گرین کارت در آمریکا برای این برنامه EB 5  وجود دارد؟

درحال حاضر، در مجموع ۱۰۰۰۰ گرین کارت برای EB5  وجود دارد و  ۳۰۰۰ تا از این تعداد برای این برنامه کنار گذاشته شده است که در حال حاضر ما درحال آماده سازی ، معرفی سرمایه گذارها و ارائه آنها به دولت آمریکا برای اخذ گرین کارت هستیم.

faq  آیا شما در جهت اخذ گرین کارت برای من و کل اعضای خانواده من هم کمک خواهید کرد ؟

بله، ما در تمامی مراحل و هر گام پیشرفت از برنامه بر ای دریافت گرین کارت برای خود و خانواده تان با شما خواهیم بود. و ما به خصوص به محض دریافت تاییدیه سرمایه گذاری ما درخواست گرین کارت برای شما خواهیم کرد.

faq  آیا من نیازمند به هیچگونه تجربه کاری و یا آموزشی برای اخذ گرین کارت خواهم داشت ؟ خیر.

faq  آیا شما هزینه ای برای اخذ گرین کارت از من دریافت خواهید کرد ؟

بله ، ما به عنوان مرکز منطقه ای توسط دولت تعیین شده ایم ، و همین طور، ما هزینه های اداری و همچنین هزینه های مرتبط با مشاوره با شما و پروژه های مختلف را داریم که می بایستی پرداخت شود . ولی میزان آن در توانمندی شما خواهد بود و ما کلیه هزینه ها را در ابتدا با شما در میان خواهیم گذاشت .لطفا جلسه ای با ما در خصوص این مورد بگذارید تا به شما آموزش کامل در مراحل اجرای کار داده خواهد شد.

faq چه اتفاقی خواهد افتاد اگر تقاضای فرم درخواست من توسط دولت رد شود؟

سرمایه شما تنها زمانی از حساب امانی (ثالث) escrow account آزاد خواهد شد برای سرمایه گذاری در بیزنیس مدنظر که شما نامه تاییدیه را بابت واجد شرایط بودن برای EB 5 دریافت نمایید.

و در صورتی که تقاضای شما به هردلیلی رد شود ، کل مبلغ ۰۰۰, ۵۰۰$ بلافاصله به حساب شما مسترد خواهد گردید. در واقع ، تا مرحله آزاد سازی سرمایه برای بیزنس مدنظر ، این سرمایه در حساب مجزای ثالث مطمئن قرار خواهد گرفت.

faq چطور من میدانم که سرمایه من درجای امن سر مایه گذاری خواهد شد برای ۵ سال ؟

از جایی که ما نمی توانیم پروژه ها را گارانتی کنیم براساس قوانین دولتی، ولی ما حداکثر مراقبت از سرمایه شما را در انتخاب بیزنس درجایی که شما قرار است سرمایه تان را قرار دهید خواهیم کرد . در واقع ، ما قبل از انتخاب ۱۰۰% پروژه به عنوان یک پروژه واجد شرایط  زمان و هزینه بسیار زیادی را در خصوص انتخاب و تحلیل اقتصادی و استخدام نیروی لازم به طور کامل برای هر پروژه انجام خواهیم داد.

faq چه موقع من میتوانم کل سرمایه و پول خود را از پروژه دریافت نمایم ؟

براساس قوانین آمریکا ، هر بیزینس یا پروژه ای میبایست و متعهد خواهد شد که که کل سرمایه را بعد از مدت زمان ۵ سال از زمانی که شما اولین سرمایه را گذاشتید به شما برگرداند. و وکیل شما در انتها درخواست شمار را مبنی بر برگشت سرمایه دنبال خواهد نمود.

faq زمان سرمایه گذاری ۵۰۰٫۰۰۰$ در چند مرحله باید وارد پروژه شود ؟

بستگی به نوع پروژه میتواند در دو مرحله زمانی  حدود ۲۰ % در ابتدا و مابقی سرمایه پس از تاییدیه اداره مهاجرت پرداخت خواهد گردید.

faq من میتوانم از سرمایه فرد دیگری برای سرمایه گذاری استفاده نمایم؟

شما میتوانید از دیگران به صورت امانت دریافت نموده ولی باید شما به طور قانونی ثابت کنید که سرمایه متعلق به شما بوده و این مبلغ را شما به طور قانونی به دست آورده اید.

faq آیا من نیازمند یک وکیل مهاجرت برای این برنامه سرمایه گذاری خواهم داشت ؟

در واقع این بستگی به شرایط شما دارد ولی قویا توصیه میشود که یک وکیل قانونی با دانش کامل برای تحلیل پروژه ها ی بالقوه در منطقه برای سرمایه گذاری چه در مرحله انتخاب پروژه و یا حتی بعد از انتخاب پروژه داشته باشید .

faq باید من در جایی خاصی زندگی کنم که گرین کارت خود را دریافت نمایم ؟

خیر، شما میتوانید در هرجایی در آمریکا زندگی کنید .