گروه پاسفیک مالک و اداره کننده Ragged Mountain Resort در Danbury NH  و Wisp Resort در  McHenry MD است.

>>> Ragged Mountain Resort در فاصله ۹۰ دقیقه ای از بوستون در Danbury NH واقع شده است که در ۲۰۰۰ هکتار به عنوان یک مجموعه برای چهار فصل، برنامه ریزی شده است که برای تمام افراد خانواده تفریح و سرگرمی فراهم می­نماید. Ragged Mountain  اسکی در ۲ قله، ۵۰ مسیر پیاده روی، ۱۱ بیشه، Terrain park 3 و فضای باز محافظت شده را فراهم می­نماید.

گردشگران در بهار، تابستان و پاییز می توانند از گلف، فعالیت های آبی در استخر و بسیاری از دریاچه های محلی، پیاده روی، دوچرخه سواری و ماهیگیری استفاده نمایند.

>>> Wisp Resort :: Wisp  ۱۳۲ هکتار  زمین  اسکی برای علاقه مندان ورزش های زمستانی فراهم می نماید. علاوه بر اسکی Wisp Resort و  محوطه دریاچه Deep Creek یک محیط کوهستانی، اسکی روی یخ، تویوب سواری در برف، ماشین برفی، ماهیگیری و … را فراهم می نماید.

در بهار، تابستان و پاییز،  Wisp Resort دامنه گسترده ای از فعالیت ها را ارائه میدهد که شامل گلف، ماهیگیری در رودخانه های محلی، فعالیت در کوهستان مانند دوچرخه سواری در کوهستان، دیسک گلف،  بازی های لیزری، zip rides، کمپ مخصوص کودکان و پارک اسکیت و فعالیت های بسیار زیاد در هوای گرم و فعالیت های آبی مانند قایقرانی کایاک، شنا، قایقرانی، paddle boarding و pontoon boating می شود.

در تمام طول سال گردشگران می توانند از استخرهای هتل ها، مراکز تناسب اندام، آبگرم Sewickley و رستوران ها استفاده کنند.

 

تصاویر پروژه های موفق