شرکت مشاغل  EB-5  

مورد تأیید اداره خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده آمریکا شرکت مشاغل EB-5 یک مرکز منطقه ­ای تأیید شده توسط اداره خدمات شهروندی و مهاجرت دولت فدرال ایالات متحده آمریکا است. این نهاد با هدف جلب سرمایه ­گذاری مستقیم خارجی به بخش ­های مختلف اقتصاد آمریکا ایجاد شده است. که شامل بخش­های مسکن، خدمات بهداشتی، فناوری، کسب و کارهای تولیدی، ایجاد امکانات رفاهی نظیر رستوان، هتل، و تأسیسات تفریحی می ­شوند. فعالیت ­های ما در تمام نقاط ایالت متحده آمریکا گسترده است.

ماموریت ما

ایجاد اشتغال از طریق راهنمائی و کمک به افراد واجد شرایط که تمایل دارند در آمریکا سرمایه­ گذاری نموده و براساس قانون EB-5 ( کسب شهروندی از طریق سرمایه­ گذاری) شهروندی (تابعیت) آمریکا را بدست آورند. ما به رویکرد محافظه کارانه خود در زمینه اشتغال زائی براساس EB-5 افتخار می­کنیم و لذا صرفاً با آن دسته از پروژه ­ها و مجریان واجد شرایط همکاری می ­کنیم که سابقه کاری خوبی داشته و از ظرفیت اشتغال زائی بالائی برخوردار باشند.

دفتر سان دیگو  GSS  امکان سرمایه گذاری بر روی املاک و مستغلات در ایالات متحده آمریکا را برای متقاضیان فراهم کرده، با فرصت برای مشورت در خرید و فروش انواع ملک تجاری، از جمله آپارتمان ها، خرده فروشی، اداری، تک مستاجر خالص اجاره، صنعتی، بهداشت و درمان، سالمندان مسکن، مهمان نوازی، زمین ، خانه های ساخته شده و دارایی های خاص. سان دیگو نشان دهنده سرمایه گذاران املاک و مستغلات تجاری در سراسر کالیفرنیا و ایالت های اطراف آن است و همچنین نماد سرمایه گذاری حرفه ای و اهرم تحقیقات پیشرو در صنعت گاز به ارائه خدمات مشاوره سرمایه گذاری املاک و مستغلات در خواص و اوراق بهادار است.