چگونگی سرمایه گذاری پول

investting

درک چگونگی سرمایه گذاری پول

اگرچه پول و سرمایه گذاری عناوین مهمی هستند ولی بسیاری از مردم نمی دانند چگونه به طرف آن بروند. برای کمک به شما در اینجا آنچه که برای سرمایه گذاری پولی نیازمند هستید وجود دارد.

 

اهداف سرمایه گذاری

هدف اصلی سرمایه گذاری اطمینان دادن به شماست که دارایی کافی در اختیار دارید که به شما درآمد غیر فعال به صورت سود سهام یا بهره می دهد.

علاوه بر زندگی کردن با درآمد سرمایه گذاری تان، شما می توانید برای افراد مورد علاقه یا موسسات خیریه هم چیزی به جا گذارید. اگر به خوبی برنامه ریزی کنید قادر خواهید بود پولتان را از نسلی به نسل دیگر منتقل کنید.

در چه چیزی باید سرمایه گذاری کنید؟

متداول ترین سرمایه گذاری بورس و اوراق قرضه هستند هرچند چیزهای زیاد دیگری مانند املاک و مسکن هستند که می توانید در آن سرمایه گذاری کنید.

اگرچه راه های زیادی برای سرمایه گذاری وجود دارد باید به بدهی هایی که دارید توجه داشته باشید .

به گفته متخصصین اگر بدهی بالای بهره ۱۰ درصد دارید نباید سرمایه گذاری کنید. به این دلیل که اگر در بازار سهام سرمایه گذاری کنید پول بسیار کم تری برای پرداخت بدهی هایتان خواهید داشت.

اگر بدهی شما بهره کم تر از ۵ درصد دارد باید به سرمایه گذاری در اوراق قرضه توجه کنید و از درآمد آن برای بازپرداخت وام استفاده کنید.

باید توجه کنید که بعضی از اوراق قرضه تمایل به سود دهی پایین دارند بنابراین باید تحقیقات خود را در مورد انواع اوراق قرضه انجام دهید تا ببینید کدام اوراق سود بیشتری دارند.

چگونگی سرمایه گذاری برای طول عمر

دو راه اصلی برای سرمایه گذاری در طول عمر وجود دارد: سرمایه گذاری در شرکت تعاونی های سهام و خرید و نگه داری اوراق قرضه.

در اولین استراتژی ,شما لازم است که در شرکت های تعاونی سهام با شاخص قیمت پایین سرمایه گذاری کنید.شما باید از این صندوق سهام به عنوان پس انداز و ذخیره استفاده کنید و هر پولی که داشتید در آن پس انداز کنید. در حالی که این استراتژی برای سرمایه گذاری شما عالی است ولی اغلب نیاز به سرمایه اولیه حدودا ۵۰۰۰ دلاری نیاز دارد.

خرید و نگه داری سهام در برگیرنده شناسایی یک سهام با ارزش و حفظ آن است. از آن جا که نمی خواهید سهام را بفروشید از طریق آن می توانید از سود سهام هم بهره ببرید. هم زمان آن ارزش سهام را بالا می برد بنابراین شما در پس انداز خود پول بیشتری کسب می کنید.

نتیجه گیری

این چیزی است که شما لازم است درباره سرمایه گذاری پولی بدانید. به یاد داشته باشید که سرمایه گذاری چند دهه زمان می برد بنابراین باید در این سفر طولانی صبور باشید.

برای داشتن موفقیت باید بدانید چگونه سرمایه گذاری مالی کنید.ما همه اطلاعاتی که که شما در مورد سرمایه گذاری نیاز دارید را فراهم می کنیم. علاوه بر اطلاعات ما خبرنامه های سرمایه گذاری سهام هم داریم که که کمک بزرگی به شما خواهد کرد.

 

منبع: Ezinearticles.com