موفقیت در اولین سرمایه گذاری

Successful First-Time Investor

چگونه برای اولین سرمایه گذاری موفق شویم؟

اگر برای اولین بار خانه می خرید و می خواهید به سرعت سال های باز پرداخت وام را سپری کنید، خبر خوبی برای شما داریم. با افزایش ارزش ملک شما شما اجازه مالکیت بر مقدار معینی از  ارزش خالص ملک خود خواهید داشت. این مقدار ارزش قابل دسترسی می تواند سکوی پرتابی برای شما به عنوان اولین سرمایه گذاری تان باشد.

بنابراین اگر در نظر دارید اولین قدم را در سرمایه گذاری بازار مسکن انجام دهیدممکن است متوجه شوید که:

به ملک دوم خود به عنوان دو برابر کردن تعهدات وام نگاه کنید یا قادر نیستید جرات کافی برای شروع سرمایه گذاری در بازار املاک را در خود بیابید.

نکات مفید برای خریدارن یا سرمایه گذاران املاک در بار اول:

در باره وضعیت مالی خود نگران نباشید. اگر به استقلال مالی در زمان بازنشستگی جدی فکر می کنید و برای اولین بار در املاک سرمایه گذاری می کنید، در این جا چند نکته سودمند هست که در کسب وام های مسکن به شما کمک می کند موفق شوید.:

»» یک ملک مناسب پیدا کنید (در مورد نوع و موقعیت ملک ایده واضحی داشته باشید)

»» چقدر می توانید وام بگیرید (لازم است بدهی که می توانید از عهده اش برآیید را ارزیابی کنید. شما می توانید از یک کارشناس محاسبه قدرت بازپرداخت کمک بگیرید تا به شما کمک کند تا تعیین کند چه مقداری می توانید وام بگیرید.

»» بودجه (شما باید یک بودجه شخصی تنظیم کنید که شامل همه مجموع درآمد ها و هزینه ها می شود). شما می توانید از ارزیابی طراحی بودجه استفاده کنید تا به شما کمک کند مقدار وام خود را برنامه ریزی کنید.

»» درآمد اجاره (باید مطمئن شوید درآمد اجاره که از ملک سرمایه گذاری خود دریافت می کنید تمام هزینه های ملک سرمایه های شما را می پوشاند).

»» معافیت مالیاتی (طیفی از بخشودگی مالیاتی برای سرمایه گذاری مسکن وجود دارد که می توانید استفاده کنید) بنابراین محاسبه مالیات و بهره گیری از مشاوره های حسابدار مالیاتی مهم است.

»» هزینه های خرید تسهیلات (خرید املاک برای سرمایه گذاری هزینه هایی نیز به همراه دارد).بعضی از هزینه ها ی نمونه شامل هزینه ثبت,هزینه انتقال و واگذاری,تمبر و بیمه سود وام دهنده می شود.

»» تسهیلات سرمایه گذاری و گزینه ها (نوع وام بستگی به موقعیت فردی شما دارد و نشان دهنده هدف شما از سرمایه گذاری است. تعداد زیادی گزینه های تسهیلات مسکن با طیفی از ویژگی ها و سود ها برای انتخاب وجود دارد.

»» (تاییده اولیه وام) – قبل از پیدا کردن اولین ملک مورد سرمایه گذاری باید تایید اولیه وام خود را بگیرید. زیرا تایید اولیه سرمایه گذاری به شما آرامش ذهنی می دهد تا با خیال راحت در یک مزایده املاک شرکت کنید.

 

امیدوارم این نکات شما را در معامله بهتر اخذ تسهیلات سرمایه گذاری راهنمایی کند و شما را یک سرمایه گذار موفق برای اولین بار سازد. اگر مقدار کاری که برای سرمایه گذار ی املاک انجام می دهید زیاد به نظر می رسد می توانید از راهنمایی و کمک یک واسطه حرفه ای مالی بهره ببرید.

 با داشتن یک واسطه مالی متخصص در کنارتان وقت زیادی را صرفه جویی خواهید کرد که صرف مذاکرات با وام دهندگان، متصدیان اعتبار از طرف شما می شود و صلاحیت شما به عنوان یک سرمایه گذار تازه کار تضمین می شود. بنابراین از فرایند تسهیلات دچار تنش نشویدواز یک واسطه مالی متخصص استفاده کنید و اجازه دهید واسطه مالی بهترین معامله وام سرمایه گذاری املاک را انجام دهد که مناسب شماست.

 

منبع:  Ezinearticles.com