خانه های بزرگ در کدام شهرهای آمریکا ؟

house

خانه های بزرگ در کدام شهرهای آمریکا هستند؟

شهرهایی با خانههای بزرگ

خانواده های آمریکایی تمایل دارند که در حدود یک سوم از درآمد سالانه خود را در خرید مسکن هزینه کنند. با این وجود، بسته به موقعیت و با توجه به سطح درآمد خانواده، متراژ خانه می‍تواند به طور گسترده‍ای متفاوت باشد. بر اساس اطلاعات وب سایت لیست اموال Realtor.com، در ایالات متحده بزرگترین خانه ها با متراژی بطور متوسط در حدود ۲،۰۰۰ فوت مربع در منطقه پروو – اورم، منطقه شهر نشین یوتا، واقع شده است.

قیمت خانه های با متراژ متوسط در مناطق با بیشترین خانه های متوسط بالاتر از قیمت کشوری تخمین زده می‍شود. در نوامبر  ۲۰۱۴  قیمت خانه ها در هفت شهر  از ۱۰ شهر به طور متوسط بیش از ۲۰۰۰۰۰ دلار بود. خانه معمولی در بولدر، کلرادو  ۳۸۰۰۰۰ دلار ارزش دارد، که در رتبه بندی برآورد قیمت خانه های متوسط در شهرهای بزرگ در رتبه ۱۴ است.

با این حال جای تعجب نیست که خانه های بزرگتر گرانتر باشند، همچنین هر فوت مربع در بسیاری از خانه های با فضای داخلی گرانتر است. در بررسی هفت شهر از ۱۰ شهر قیمت متوسط هر فوت مربع در نیمه بالایی شهر، بیش از ۱۰۵ دلار بوده است.

به نسبت، درآمد بالایی برای خرید این خانه های بزرگ مورد نیاز است. در سال ۲۰۱۳ درآمد خانوار‍های چهره های ملی شناخته شده در همه مناطق با خانه های بزرگ ۵۲۲۵۰ دلار بود. خصوصا ساکنان پولدار با متوسط درآمد خانوار بیش از  ۷۱۰۰۰ دلار در سال گذشته ثروتمندترین خانواده ها بودند.

در حالی که در شهرهای بزرگ جمعیت رو به افزایش است، مناطق با خانه های بزرگ در کل، جمعیت کمتری دارند. تراکم جمعیت در تمام مناطق شهری بطور متوسط ۶۳۲۱ نفر در هر مایل مربع است. رالی، کارولینای شمالی بیش از ۱۸۵۰ نفر در هر مایل مربع، یکی از مناطق کم جمعیت در سراسر کشور بود. در مقابل، تراکم جمعیت در تمامی مناطق اطراف لس آنجلس، سان فرانسیسکو، و شهر نیویورک بیش از ۱۰۰۰۰ نفر در هر مایل مربع بود.

شناسایی شهرهای با خانه های بزرگ به متراژ  ۲۴٫۷  Wall St ( فوت مربع ۱۷٫۲۹ ). در ۲۰۰ منطقه آماری بزرگ (CBSA) خانه‍های با متراژ متوسط توسط سایت  Realtor.com مورد بررسی قرار گرفتند. CBSAs بزرگترین مناطقی هستند که توسط اداره آمار مورد بررسی قرار گرفته اند، و آنها اغلب شامل چندین شهر می شوند. درآمد خانوارهای متوسط و نرخ رشد پیشرفت تحصیلی آنها توسط اداره آمار انجمن مطالعات آمریکا بدست آمده است. آمار  جمعیت از سرشماری سال ۲۰۱۰ می‍باشد. در اطلاعات جمع آوری شده نام شهرها و مرزهای آنان ممکن است کمی تغییر داده شده باشد. نرخ بیکاری توسط دفتر آمار کار در اکتبر ۲۰۱۴ بدست آمده است.

در این شهرها خانه های بزرگ وجود دارد.

  1. پروو – اورم، یوتا

> متوسط متراژ خانه به فوت مربع: ۱۹۸۰

> متوسط قیمت خانه: ۲۲۶،۰۰۰ دلار (در رتبه ۴۳)

> متوسط درآمد خانوار: ۶۰،۰۵۱ دلار (در رتبه ۴۴)

> نرخ بیکاری: ۳٫۲٪

خانه های پروو – اورم با متراژی متوسط در حدود ۲۰۰۰ فوت مربع بزرگترین خانه های کشور هستند. آنها همچنین بسیار  گران قیمت هستند، قیمت یک خانه معمولی ۲۲۶۰۰۰ دلار در سال گذشته بود، که یکی از بالاترین رتبه های مورد بررسی بود. نرخ بیکاری پروو – اورم مشابه دیگر مناطق در ایالت یوتا پایین‍تر از نرخ بیکاری کشور است. بیش از ۳ درصد از نیروی کار در منطقه در ماه اکتبر بیکار بودند. همچنین خانواده ها با متوسط درآمد بیش از ۶۰۰۰۰ دلار، نسبتا مرفه هستند که این یکی از بالاترین رتبه ها در مقایسه با میانگین بقیه کشور و خیلی بالاتر از درآمد متوسط ملی است.

  1. هوستون – شهر شکر – جنگل

> متوسط متراژ خانه به فوت مربع:  ۱۹۰۰

> متوسط قیمت خانه:  ۱۴۴۰۰۰دلار (در رتبه ۷۸)

> متوسط درآمد خانوار: ۵۷۳۳۶ دلار (در رتبه ۶۳)

> نرخ بیکاری:  ۴٫۷٪

بر خلاف بسیاری از مناطق دیگر با خانه های بزرگتر از حد متوسط، بازار مسکن در منطقه هوستون نسبتا مقرون به صرفه است. قیمت برآورد شده هر فوت مربع معمولی در شهر فقط ۷۵ دلار بود که یکی از پایین‍ترین رتبه ها را در سراسر کشور دارد. به عبارت دیگر، یک خانه متوسط با اندازه ۱۹۰۰ فوت مربع ، به طور معمول کمتر از ۱۴۵،۰۰۰ دلار ارزش دارد. ساکنان وضع مالی خوبی ندارند. درآمد یک خانواده معمولی در سال ۲۰۱۳  برابر  ۵۷۳۶۶ دلار بود که این درآمد در میان بالاترین رتبه ها بود و حتی بالاتر از رتبه خانواده های متوسط کشور با درآمد ۵۲۲۵۰ دلار بود.

  1. کلرادو اسپرینگز

> متوسط متراژ خانه به فوت مربع:  ۱۸۹۹

> متوسط قیمت خانه:  ۲۱۳۰۰۰دلار (در رتبه ۵۱)

> متوسط درآمد خانوار:  ۵۷۴۸۴ دلار (در رتبه ۶۱)

> نرخ بیکاری:  ۴٫۷٪

خانه ها در کلرادو اسپرینگز هم بزرگ و هم گران هستند. قیمت خانه معمولی در ماه نوامبر ۲۱۳۰۰۰ دلار بود، که یکی از گرانترین خانه های متوسط است. در این شهر متوسط درآمد خانوار ۵۷۴۸۴ دلار بود، که ساکنان آن به خصوص در مقایسه با دیگر ساکنان شهرهای دیگر ایالت کلرادو ثروتمند نمی باشند اما  نسبت به درآمد چهره های ملی با  ۵۲۲۵۰ دلار ثروتمندتر بودند. همچنین ساکنان تحصیلات خوبی داشتند، تا سال ۲۰۱۳ بیش از ۳۵٪ از بزرگسالان آن حداقل مدرک کارشناسی را داشتند. با این وجود، کلرادو اسپرینگز نرخ فقر نسبتا کمی در حدود ۱۰٫۸٪ داشت. در مقابل، نرخ فقر در کشور نزدیک به ۱۶ درصد بود.

  1. آتلانتا – سندی اسپرینگ – راسول

> متوسط متراژ خانه به فوت مربع:  ۱۸۷۲

> متوسط قیمت خانه:  ۱۶۲۰۰۰دلار (در رتبه ۹۸)

> متوسط درآمد خانوار:  ۵۵۷۳۳ دلار (در رتبه ۷۹)

> نرخ بیکاری:  ۷٫۰٪

خانه های بزرگتر معمولا گرانتر نیستند، اما آنها هزینه بیشتری را در هر فوت مربع پرداخت می کنند. با این حال، در منطقه آتلانتا – سندی، متوسط قیمت برآورد شده در هر فوت مربع فقط ۸۶ دلار بود که  یکی از پایین ترین رتبه در کل کشور بود. خانه معمولی در مجموع ۱۶۲۰۰۰ دلار در ماه نوامبر قیمت داشت، در میان این فهرست در پایین‍ترین رتبه، اما در مقایسه با دیگر شهر‍های  ایالات متحده در بالاترین رتبه قرار می گیرد. مانند اکثر شهرهای با خانه های بزرگ، نسبتا شهری کم جمعیت است. این شهر در سال ۲۰۱۰،  با جمعیت ۲۱۷۳ نفر در هر مایل مربع، یکی از شهرهای کم جمعیت بود. در مقایسه، به طور متوسط تراکم جمعیت در شهرهای کشور در همان سال ۶۳۲۱ نفر در هر مایل مربع بود.

  1. رالی، N.C.

> متوسط متراژ خانه به فوت مربع:  ۱۸۷۱

> متوسط قیمت خانه:  ۲۰۷۰۰۰دلار (در رتبه ۵۷)

> متوسط درآمد خانوار:  ۶۱۷۱۰ دلار (در رتبه ۳۳)

> نرخ بیکاری:  ۴٫۵٪

جمعیتی کمتر از ۱۹۰۰ نفر در هر مایل مربع در رالی در سال ۲۰۱۰ بودند، رالی یکی از شهرهای کم جمعیت است که مورد بررسی قرار گرفته است. این بررسی تا حدودی می‍تواند علل رواج خانه های بزرگ را توضیح دهد. یک خانه معمولی در شهر ۱۸۷۱ فوت مربع فضا دارد. قیمت خانه متوسط در رالی نیز در نوامبر بالای ۲۰۰۰۰۰ دلار بود یکی از بالاترین رتبه ها در کل کشور بود. ساکنان این شهر با متوسط درآمد خانوار ۶۱۷۱۰ دلار در سال گذشته ثروتمندتر از ساکنان دیگر شهرهای کارولینای شمالی بودند. نرخ بیکاری در شهر رالی نیز تنها ۴٫۵٪ بود.

 

منبع : USA TODAY