۴ بورسیه ی آسان برای هر دانشجویی

jobsearch-754x424

۴ بورسیه ی آسانی که هر دانشجویی می تواند کسب کند

“معدل نمرات من پایین است”

“وقت کافی ندارم”

این چند دلیل به نظر موجه هستند، به جز برای بورسیه هایی که معدل بالا و وقت زیاد نمی خواهند.

درخواست بورسیه می تواند ترس برانگیز باشد.فکر کردن به این که شما شایستگی ندارید یا افراد بهتری هستند آسان است، بنابراین چرا وقت و انرژی خود را تلف کنید؟ ولی در کنار آن حقیقتی هست که دانشجویان  فراوانی با شایستگی وجود دارند که قصد دارند به چیزی برسند . این سوی دیگر این داستان است.

موارد زیر چهار بورسیه آسان هستند که هر دانشجویی می تواند آن ها را کسب کند.

۱- بورسیه بانک آمریکا

آیا شما یک شهروند ایالات متحده با مدرک دیپلم دبیرستان یا دانشجوی شاغل دانشگاه هستید؟ پس می توانید برنده ۱۰۰۰دلار شوید. نه هیچ شرایط دیگری وجود ندارد. فقط همانی که هستید باشید.

هر ساله بانک ایالات متحده ۴۰ عدد بورسیه ۱۰۰۰ دلاری فقط به صرف آمریکایی بودن که قصد تحصیل در دانشگاه را دارد می دهد. فقط کافی است بعضی از اطلاعات اصلی در مورد خودتان را در فرم پر کنید و سپس بر اساس قرعه درخواست ها انتخاب می شوند.

خیلی وقت شما را نمی گیرد و توجه داشته باشید که اگر یک ساعت برای پر کردن فرم و برنده شدن صرف کرده اید ارزش ۱۰۰۰ دلار برای آن کار را داشته است. برای یک دانشجو بد هم که نیست.

آسان تر از آن نمی شود.

۲- بورسیه بدون مقاله و تحقیق

بیشتر بورسیه ها فقط یک بار در سال عرضه می شوند( و بعضی هم فقط یک بار در عمر یک نفر). حسن بورسیه بون مقاله ۲۰۰۰ دلاری در این است که هر یک ماه عرضه می شود و قابل دریافت در هر ماه است.

و درخواست تا حد ممکن آسان است. در حقیقت می توانستید ۲۰ بار از زمان شروع خواندن این متن آن را پر کنید. می توانید هر ماه درخواست بدهید به شرطی که دانشجوی کالج باشید و اطلاعات اولیه خودتان (نام، آدرس،…) را بدانید و آن گاه برنده  ۲۰۰۰ دلار شوید. انتخاب بر اساس قرعه کشی انجام می شود.

این بورسیه از طریق College Prowler اعطا می شود و یک مهلت در پایان هر ماه دارد.

۳- بورسیه ۱۰۰۰ دلاری هفتگی

حتی بهتراز  مورد بورسیه ماهانه بورسیه هفتگی است.بورسیه ای که از طریق Zinch.com اعطا می شود به آسانی پر کردن فرم اطلاعات اولیه نیست.

تمام دانش آموزان دبیرستانی و دانشجویان آمریکایی واجد شرایط این بورسیه ۱۰۰۰ دلاری هستند. موارد مورد نیاز برای آن، پر کردن فرم مشخصات و پاسخ به یک سوال غیر معمول با ۲۸۰ کاراکتر یا کم تر است (مشابه با استانداردهای کاراکترهای  توئیتر). این سوال هر هفته عوض می شود.به طور مثال سوال این هفته این بود: “مورخ یونانی گفته است که ذهن انسان ظرفی برای پر شدن نیست بلکه آتشی است برای افروختن. توضیح دهید که این گفته برای شما چه مفهومی دارد؟”

شما می توانید هر هفته یک بار درخواست بدهید. از آن لذت ببرید.

۴- منطقه بورسیه ها

به نظر می رسد که هر وب سایتی از شما می خواهد که ثبت نام کنید. ظاهرا به سادگی کافی نیست که از خدمات یک سایت بهره ببریم. اما سایت های معدودی امکان بزرگی همانند محدوده های بورسیه فراهم می آورند.

با ثبت نام ساده برای وب سایت (که نیازمند پاسخ به کم تر از ۱۵ سوال اساسی که در باره خودتان است) به طور خودکار وارد محدوده بورسیه ۱۰۰۰۰ دلاری می شوید. مجبور به انجام کار دیگری بعد از آن نیستید اگرچه وارد مرحله بهره برداری از مزایای منابع وب سایت می شوید. اما راستی، آیا حداقل سن ۱۸ سال را در دانشگاه دارید؟ پس چرا دست به کار نمی شوید تا درخواست کنید.

پرداخت هزینه شهریه مبلغ سنگینی می طلبد.

اجازه ندهید بدهی وام های شهریه شما افزایش یابد.توجیه واجد شرایط نبودن برای بورسیه شاید در مورد بعضی از آن ها درست باشد ولی نه برای این موارد.

تنبلی در این مورد می تواند چند هزار دلار برایتان تمام شود.چند دقیقه از روزتان را برای سرک کشیدن به آن کنار بگذارید.

 

منبع : USA TODAY